«Основи створення інклюзивного середовища на уроках англійської мови»

17.10.2018 року в рамках проекту «Світ можливостей для кожної дитини» пройшов тренінг для вчителів англійської мови міста та області на тему «Основи створення інклюзивного середовища на уроках англійської мови». Заняття було присвячено розкриттю поняття «інклюзія» та створенню належних умов освіти для дітей с особливими освітніми потребами та їх соціальної адаптації в умовах інклюзивного навчання.

Учасники заходу мали змогу в інтерактивній формі виробити практичні рекомендації щодо комунікації та планування уроків, створенню антистресових умов навчання вдома та у школі.

training11training9training4training14training15training17training21training27training30training35training34training39training42training43training45

16 November, 2018 Odesa EFL Educational Forum Inspired and motivated teachers of the New Ukrainian School.

Our project "A World of Possibilities for Every Child" presentation.Training on topic "Inclusion in English Classroom".

11-71-61-41-31-2

26.11.2018 року на базі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» обласної бібліотеки ім.О. Гончара в рамках проекту "Світ можливостей для кожної дитини"пройшов другий тренінг для вчителів англійської мови міста та області на тему «Основи створення інклюзивного середовища на уроках англійської мови».

Світ можливостей – для кожної дитини

Однією з актуальних та нагальних проблем в освіті є питання інклюзії. Інклюзивна освіта в широкому сенсі передбачає створення рівних можливостей для всіх дітей в Україні. Вона означає, що всі учні можуть навчатися в школах за місцем проживання в загальноосвітніх класах, в яких у разі необхідності їм буде надаватись підтримка як у навчальному процесі, так і з перепланування школи, класів та програм. Викладачі англійської мови Херсона вже готуються до запровадження інклюзивної освіти. Оксана Єрохіна та Наталія Петрова, учителі 3 гімназії, взяли участь у проекті «Світ можливостей – для кожної дитини». Вони презентували його у відділі документів іноземними мовами, із яким активно співпрацюють останні роки, адже херсонський центр «Вікно в Америку» відіграє помітну роль у професійному діалозі знавців англійської мови. 26 листопада 2018 року на зустрічі у форматі інтерактивного тренінгу були присутні 43 вчителя англійської мови міста та області. Протягом дуже активних двох годин вони дізнались про роль учителя та учня в інклюзивному навчальному процесі, а також поставили себе на місце підлітка, перед яким виникають питання вибору подальших кроків для саморозвитку.

training2 3training2 5training2 8training2 102-8training2 15training2 17training2 18training2 21training2 23training2 25training2 32training2 35training2 37training2 36training2 39training2 402-9

November, 26  2018  Windows on America, Kherson

Project”A World of Possibilities for Every child “presentation.

Training for ESL teachers of Kherson and Kherson region on topic”Inclusive Education in English Language Classroom”.

Participants had “People to people” activity, spoke about Sustainable development goals(Partnerships for the goals, in particular),discussed 3 main steps to help a child with special educational needs, got acquainted(video presentation) with people in the history of mankind who had some disorders but managed to become famous for their sharp mind with a  vivid imagination and  discoveries for the welfare of people , played a Greeting game to let everybody feel involved, celebrated diversity in spite of being different, created Helping Hands to support and feel supported,  understood that inclusion is a joint work of learners and teachers when doing Body mapping, managed to cross the Lake of Fire to feedback for the training.

11January, 2019 Kherson Classic School #3
Training on inclusion in English classroom for ESL teachers of Kherson and Kherson region. Topics covered: Issues and challenges of inclusive classroom. Hopes, challenges and ground rules; identifying difficulties.The concept of “disability”. Creating positive change for CwSENs.Games to develop a child with special needs.

11.01.19 211.01.19 511.01.19 811.01.19 1111.01.19 1311.01.19 1911.01.19 2111.01.19 26