Тренінги для психологів та соціальних педагогів

6 лютого 2019 року у Херсонській гімназії №3 відбувся семінар для соціальних педагогів та психологів у рамках проекту "Світ можливостей для кожної дитини"

psicho1psicho2psicho3

6 February, 2019 Kherson Classic School #3
Seminar for social workers and psychologists on topic "Inclusion" within the framework of the project "A World of Possibilities for Every Child"

13 лютого 2019 року у Херсонській гімназії №3 відбувся семінар для практичних психологів у рамках проекту "Світ можливостей для кожної дитини".Розглянуті питання про соціальний супровід дітей з особливими освітніми потребами та їх родин,роль педагогів, які працюють в інклюзивних класах, забезпечення захисту прав дітей з інвалідністю та їхніх родин, створення безпечного освітнього середовища.

psy1psy2psy3psy4psy5

13 February, 2019 Kherson Classic School #3
The seminar for psychologists was held within the framework of the project "A World of Possibilities for Every Child”. The participants discussed the ways to support and protect children with special educational needs, the roles of teachers, parents and families in educational process.

27 лютого у Херсонській гімназії № 3 у рамках проекту "Світ можливостей для кожної дитини" відбувся черговий тренінг для психологів та соціальних педагогів міста, який проводила методист методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради Гуренок Г. М.

psu 1psu 2