Відвідування дитячого будинку інвалідів

18 грудня учні Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради відвідали Олешківський дитячий будинок інвалідів. Вихованці закладу тепло зустрічали гостей, які приїхали із привітальною святковою програмою та подарунками. Увесь колектив гімназії ретельно готувався до проведення благодійної акції. До збору подарунків для дітей з особливими потребами долучилися всі учні освітнього закладу. Протягом двох тижнів у гімназії проходила акція по збору речей, канцелярського приладдя, засобів особистої гігієни. А вихованці Народного дитячого театру «Арт-ідея» підготували привітальну програму. Учні гімназії щорічно напередодні Новорічних та Різдвяних свят відвідують вихованців Олешківського дитячого будинку інвалідів, що стало уже доброю традицією. Цього разу захід відбувався в рамках реалізації Міжнародного проекту «Світ можливостей для кожної дитини», який проводиться за підтримки Відділу преси,освіти та культури Посольства США в Україні.

be merciful2be merciful7be merciful1be merciful3be merciful4be merciful5be merciful6be merciful8be merciful9be merciful10

December, 18 2018 Be merciful
Under the project “A World of Possibilities for Every Child”(2018-2019), supported by the Public Affairs Section of the U.S. Embassy in Ukraine, the students of Kherson Classic School #3 went to Oleshky home for disabled children to greet them with St. Nicholas Day. For about two weeks all the students of our school were getting ready for this charity event. They were gathering clothing, stationery, provisions for personal hygiene etc. The members of The Model Art Collective of the Ministry of Education and Science of Ukraine Children's Theater “Art-Idea” from Kherson Classic School #3 gave the performance. It has already become a tradition to visit Oleshky home for disabled children before Christmas and New Year.