Виставка "The value of diversity"

13 листопада на базі Херсонської гімназії №3 була проведена виставка робіт учнів в рамках проекту "Світ можливостей для кожної дитини"  Переможці були нагододжені під час проведення національно-патріотичного шкільного свята «Я-громадянин маленької країни». Традиційно щороку учнівське самоврядування готує та проводить це яскраве та символічне свято, на якому старші школярі діляться досвідом з п’ятикласниками та приймають їх у велику та дружню гімназійну родину.

1-81-91-101-111-121-141-15

13 November, 2018

Kherson Classic School #3

Exhibition “The value of diversity”

Holiday for junior forms students  “I am the citizen of a small country”

28 листопада при Херсонському Палаці дитячої творчості розпочала свою роботу виставка творчих робіт дітей з інвалідністю. Більше 90 робіт, які були попередньо відібрані як переможці шкільних виставок, зібрані в палаці і будуть продемонстровані херсонцям. По  закінченню виставки відбудеться   нагородження авторів найкращих робіт. Виставка проводиться за підтримки Відділу преси,освіти та культури Посольства США в Україні.
valueofdiversity1valueofdiversity2valueofdiversity3valueofdiversity4valueofdiversity5
28 November, 2018
The exhibition “The Value of diversity”. More than 90 works of children with special educational needs were presented. The residents of Kherson are invited to visit the exhibition, which will last for 2 weeks. The best works will be acknowledged and the winners will be awarded. The exhibition is supported by the Public Affairs Section of the U.S. Embassy in Ukraine.

6 December, 2018
A week ago the exhibition”The Value of Diversity”( Nov. 28-Dec. 12)started in Kherson. The art works of children with disabilities and children with special educational needs were exhibited there. On December, 6 the winners were awarded with certificates, diplomas and presents.

6 грудня відбулася церемонія нагородження дітей з інвалідністю,які брали участь у виставці творчих робіт. Усі роботи яскраві, неповторні та своєрідні. У них краса,таємничість та радість очима дітей. Тому було складно визначити найкращі роботи. Усі учасники були нагороджені грамотами та сертифікатами. І,звичайно ж,подарунками.

diversity1diversity2diversity3diversity4diversity5diversity6diversity7diversity8diversity9diversity10diversity11diversity12