Благодійний показ для дітей з інвалідністю дитячої музичноі вистави "Аліса та її День Народження"

Третього грудня у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім.М.Куліша відбувся прем'єрний благодійний показ для дітей з інвалідністю дитячої музичноі вистави "Аліса та її День Народження" у виконанні Народного дитячого театру "Арт-Ідея" Херсонської гімназії №3. Захід проходив у рамках проекту "Світ можливостей для кожної дитини", який підтримується відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні з метою соціалізаціі дітей з інвалідністю та поширення інклюзії в дитячому середовищі.
Діти вирушили у справжю музичну подорож на День Народження Аліси, дівчини такого ж віку, як глядачі. На виставу були запрошені сім’ї, в яких виховуються діти з особливими освітніми потребами. Дітей та батьків привітали директор гімназії №3 Олексій Петров та представниця ХМГО «Центр «Софія» Ольга Цілинко. Суцільний вибух емоцій, можливість подарувати радість дітям з інвалідністю та вручення їм подарунків від щирого серця не залишили нікого байдужим.

3 December, 2018 Children with special educational needs and their parents, children with disabilities were invited to Kherson Regional Academic Music and Drama Theatre to the opening night of the play “Alice and Her Birthday”. This charity event was held in the frames of the project ”A World of Possibilities for Every Child”, supported by the Public Affairs Section of the U.S. Embassy in Ukraine. The play was performed by The Model Art Collective of the Ministry of Education and Science of Ukraine Children's Theater "Art-Idea» from Kherson Classic School #3. The goal of the event was to help children with special educational needs and children with disabilities socialize and feel included. The audience was warmly greeted by the principal of Kherson Classic School #3 Olexiy Petrov and the representative of KHMGO TSENTR SOFIIA Olha Tsilynko. Everybody enjoyed friendly atmosphere, created by young actors.

al 1al 3al 2al 4kyl 1